Ceník masáží

Masáže (sportovní, relaxační s nahřátím)

Masáž zad a šíje (20 min.) 390 Kč

 Masáž zad a šíje (60 min.)700 Kč

Masáž šíje ( cca 20 min.) 390 Kč

Kompletní masáž nohy, hýždě (60 min.) 700Kč

Celková záda, šíje, nohy, ruce (90 min.)1000Kč

Medová masáž

1x nanesení medu 15min. 350Kč

2x nanesení medu 30min. 480Kč

3x nanesení medu 45min.680Kč

Dornova metoda a Breussova masáž

80 min. 1100Kč

Objednávky na tel. 773 203 334

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Med má skvělé detoxikační účinky, odplavuje z těla nahromaděné toxiny, oživuje vnitřní organismus, čistí pokožku a zanechává ji sametově hladkou.

Medová masáž je staré léčivé detoxikační ošetření. Využívají se výjimečné vlastnosti medu propojené s účinky aromaterapie. Léčivá síla včelího medu pomáhá k odstraňování toxinů z těla. Je vhodná při jarních očistných kúrách, při zbavování se stresu, chronických onemocnění. Odplavuje usazeniny nahromaděné v organismu vlivem životního stylu, životního prostředí, potravin a léků. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu. Během masáže se mění konzistence medu, který absorbuje škodlivé látky a v průběhu masáže

jsou tělem vylučovány.

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ S PEELINGEM (BEZ PEELINGU)

Čokoládová masáž patří k nejoblíbenějším masážím. Čokoládové procedury jsou exklusivní tělové kúry, které působí na všechny smysly těla. Čokoládová masáž blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí - vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku. Podporuje odplavování toxických látek z těla. Díky psychoaktivní substancí kakaa se v mozku aktivuje dopamin, tzv. „oživovač“, který spouští v těle pocity radosti a štěstí (ten se např. nachází v krvi všech zamilovaných). Obsahuje důležité vitaminy, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Čokoládová procedura je také optimální podporou pro štíhlou siluetu těla. Obsažený theobromin má podobný účinek jako kofein – rozšiřuje cévy a tím se aktivuje látková výměna. Dopřejte si čokoládové hody, při kterých neztloustnete!

DORNOVA METODA A BREUSSOVA MASÁŽ

Dornova metoda je velmi jemná manuální terapie, která dokáže obratle a klouby vrátit do jejich původní přirozené polohy. Po vrácení kloubů a obratlů do původní polohy lze cítit okamžitou úlevu.

Příčinou nesprávných poloh obratlů mohou být fyzické potíže, jako je např. rozdílná délka končetin, zkrácení svalů nebo výrony způsobené nehodami.

Dornova metoda se provádí přirozeným a volným pohybem ošetřované osoby. Terapeut používá jemný tlak palců nebo celé ruky. Používají se pouze volné a přirozené pohyby, ošetřovaná osoba se nemusí bát prudkých a násilných pohybů, kdy by mohlo dojít k úrazu. Metoda je bezbolestná.

Vrácení obratlů na původní místo se provádí aktivním pohybem ošetřované osoby. Terapeut zjistí, jakým směrem je obratel vychýlen a ošetřovaná osoba pohybuje protější nohou nebo rukou dopředu a dozadu. Terapeut vytváří protitlak na ošetřovaný obratel, který se sám vrátí na přirozené místo.

Počet aplikací Dornovy metody pro dosažení požadovaného stavu je individuální, již po dvou ošetřeních se může dostavit úleva. V těžkých případech se však požadovaný efekt může dostavit až za několik měsíců. K tomu, aby byly účinky trvalé, je nutné odstranit nesprávné pohybové návyky.

Zároveň s Dornovou metodou se často aplikuje i Breussova masáž páteře. Ta je velmi uvolňující a příjemná. Na rozdíl od ostatních masáží se při ní masíruje přímo páteř a její vzpřimovače a povrchové svaly. Při masáži se používá třezalkový olej, který zvyšuje hluboké uvolnění svalů a přispívá k regeneraci meziobratlových plotének. Masáž je prováděna velmi pomalými a jemnými hmaty. Někdy se Breussova masáž provádí ještě před aplikací Dornovy metody, aby se uvolnilo napjaté svalstvo.