top of page

Nová aplikace řas  1650 Kč

Doplnění 550kč -650 Kč

Doplnění z jiného salonu 1000Kč

Sundání řas 100 Kč

Kamínek na řasu 1 ks 10 Kč

 

 

Doplňkový prodej

Řasenka na prodl. řasy 490Kč

Fixátor na řasy 490 Kč 

Rozčesávací kartáček 10kč

 

Permanentní prodloužení řas metodou řasa na řasu Blink Lash Stylist

 

Materiál k prodloužení řas

Veškeré jednotlivé řasy jsou vyrobeny z hypoalergického monofitu (tenké řásy), některé s přidáním syntetiky (více zatočené řásy), některé s přidáním hedvábí (silnější a lesklejší řásy), které je tvarováno takovým způsobem, aby rychle a lehce přilnulo k přírodní řase. Řasy mají přirozený vzhled, jsou lesklé, jemné a lehké. Nezatěžují vlastní řasy ani jim neškodí. Pokud dodržíte všechna doporučení zaškoleného odborníka, tak následná běžná údržba a péče nemůže poškodit přírodní řasy. Na očích řasy nejsou cítit, jsou jako vlastní řasy. Používaná lepidla se při běžném nošení nevypařují a nedráždí. Řasy jsou různých délek a síly, což zaručuje při prodlužování maximálně dokonalých výsledků. Používá se speciální lepidlo na  prodlužování řas.

Technika provedení prodlužování řas

Je to prodlužování řas, kdy je přilepena jedna umělá řasa na jednu přírodní řasu. Tím řasa prodlouží a chová se společně s prodlouženou řasou úplně přirozeně. Tyto řasy jsou odolné vůči vodě, potu, slzám i bazénovému chlóru. Pak jsou řasy silné a dlouhé, krásně natočené, bezpečně k pokožce, očím a kontaktním čočkám.

Délku řas klientce doporučíme tak, že přirozená délka vlastních řas je kratší u vnitřního koutku a nejdelší řasy jsou uprostřed oka. Přírodní řasy musí tvořit nejméně1/3 délky prodloužení, které chcete aplikovat. Aplikace řas vyžaduje v průměru 50-100 i víc řas na oko. A doba aplikace je od 45min do 1,5 hodiny. Další věc - vždycky se zeptáme klientky, zda-li nosí brýle, aby delší řasy jí při nošení brýlí nevadily.

 

Doplnění

Doplnění se provádí jednou za cca 3-6 týdnu. Řasy, které špatně drží, jsou křivé se odstraní a přilepí nové řasy a doplní se jejich počet. vlastní řasy klientky se pořád obnovují a prodloužené řasy vypadávají společně s vlastními řasami. Vedle vypadlé řasy vždy naroste řasa nová, na kterou se přilepí nová umělá řasa při doplnění.

 

Poučení o následné péči o řasy po prodloužení

1. Vyvarovat se silného mechanického působení na řasy (spánek obličejem do polštáře, tření řas, nesprávné odlíčení, nadměrné použití řasenky atd.
2. Moře a bazén životnost řas mohou o něco zkrátit. U moře se zvyšuje metabolismus a i vlastní řasy se vymění rychleji.
3. Odličovat se má velmi opatrně pomocí vatových tyčinek VODOU. Oční okolí s řasovými spoji. Odličovače na olejové bázi, rovněž jako i kosmetická mléka k odličování očního okolí zakázány.
4. Použití řasenky je vhodné omezit. Každopádně každodenní použití zkrátí životnost řas.
5. Je vhodné, aby klientka opatrně pročesávala řasy speciálním kartáčkem na řasy, aby se řasy nezaplétali a nerozcuchávali.

 

NEZAPOMEŇTE: NIKDY nepoužívejte řasenku na bázi oleje a voděodolné řasenky!

 

KONTRAINDIKACE k prodlužování řas

Nějaký striktní zákaz prodlužování řas není. Avšak je potřeba vyvarovat se prodloužení, pokud klientka:

  • Je alergická na mnohé věci, přecitlivělá a alergie se projevuje zvýšeným slzotokem nebo svěděním očí. V tomto případě je vhodné udělat test – přilepit jednu řasu a pozorovat, jak se bude chovat.

  • Exémy v oblasti očního okolí. Exémy vyžadují zvláštní léčbu, která ve většině případů spočívá v promaštění postiženého okolí.

 

bottom of page